Zaznacz stronę
Search
Generic filters
Exact matches only
on

Znajdź swojego eksperta już teraz

Masz pytanie dotyczące jednego z naszych produktów lub potrzebujesz porady technicznej? Nasi specjaliści ds. zastosowań są do Twojej dyspozycji na całym świecie. Wybierz swój kraj i skontaktuj się z osobistym doradcą technicznym.

Państwa eksperci w zakresie doradztwa technicznego

Ameer Ummar


T +971 4 8813833
a.ummar@bm-chemie.ae
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

András Mádi


T +36 34 782 019
a.madi@bm-chemie.hu
Your expert for: KlejeContact

Anna Banasiak-Bula


T +48 061 627 21 43
a.banasiak@bm-chemie.pl
Contact

Antonio Carbone


T +41 79 8609394
a.carbone@bm-chemie.ch
Your expert for: KlejeContact

Basem Siaj


T +971 4 8813833
info@bm-chemie.ae
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby) | UszczelniaczeContact

Bent Samuelsen


T +45 24456568
b.samuelsen@bm-chemie.dk
Your expert for: Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Berit Hoffmann


T +49 170 7004247
b.hoffmann@bm-chemie.de
Your expert for: Thermal Management MaterialsContact

Bruno Bakula


T +385 91 262 0 276
b.bakula@bm-chemie.at
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby) | UszczelniaczeContact

Cedric De Ryck


T +32 32352135
c.deryck@bm-chemie.be
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | UszczelniaczeContact

Christoph Schnöll


T +43 664 89 54 390
c.schnoell@bm-chemie.at
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Constantine Kuleshov


T +7 495 139 60 00
c.kuleshov@bm-chemie.ru
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmentyContact

Dan Crisan


T +40 744 657 557
d.crisan@bm-chemie.at
Your expert for: Kompozyty i materiały narzędziowe | Wzmocnienia z włókna szklanegoContact

David Bárta


T +420 608 344 408
d.barta@bm-chemie.cz
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

David Du


T 139 2049 7640
d.du@bm-chemie.cn
Your expert for: Masy zalewowe do elektronikiContact

Dennis Clarin


T +46 704 449 454
d.clarin@bm-chemie.se
Your expert for: Pigmenty / preparaty pigmentowe | Pigmenty efektowe | Pigmenty efektowe | Surowce do CASE (lakiery & farby) | Wieloskładnikowe pakiety dodatkówContact

Doug Rasmussen


T +1 616 502 9721
d.rasmussen@bm-chemie.com
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby) | UszczelniaczeContact

Egor Kavokin


T +7 926 971 71 25
e.kavokin@bm-chemie.ru
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmentyContact

Finn Lou


T +86 134 8201 6676
f.lou@bm-chemie.cn
Your expert for: KlejeContact

Frédéric Goy


T +33 2 43 24 04 29
f.goy@bm-chemie.fr
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby) | UszczelniaczeContact

Frederik Blieck


T +32 460970509
f.blieck@bm-chemie.be
Your expert for: KlejeContact

Geert Guo


T +86 136 6153 4540
g.guo@bm-chemie.cn
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Georgina Ruku (Expert for personal care and home care additives)


T +254 0788071609
g.ruku@bm-chemie.co.za
Contact

Gerhard Entholzer


T +43 664 88263289
g.entholzer@bm-chemie.at
Your expert for: Kompozyty i materiały narzędziowe | Materiały wzmacniające węgiel | Wzmocnienia z włókna szklanegoContact

Gunderao Manurkar


T +91 9833918982
g.manurkar@bm-chemie.in
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Hanif Moossa


T +971 4 8813833
h.mossa@bm-chemie.ae
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Hicham Chaaban


T +971 4 8813833
h.chaaban@bm-chemie.ae
Your expert for: Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Inge Loriers


T +32 32352135
customerservice@bm-chemie.be
Contact

Jakub Płóciennik


T +48 665 960 760
j.plociennik@bm-chemie.pl
Your expert for: Kleje | Materiały wzmacniające węgiel | Wzmocnienia z włókna szklanegoContact

Jason Blyth


T +27 (0)82 556 9554
j.blyth@bm-chemie.co.za
Your expert for: Dodatki / pomocnicze środki reologiczne | Dodatki / pomocnicze środki reologiczne | Dodatki poślizgowe i ułatwiające rozpływanie się | Dyspersje | Dyspersje do ochrony budowli | Odpieniacze | Pomocnicze środki zwilżające i dyspergujące | Pozostałe spoiwa | Spoiwa usieciowane UV | Surowce do CASE (lakiery & farby) | Żywice | Żywice i utwardzacze epoksydowe | Żywice i utwardzacze epoksydowe | Żywice i utwardzacze poliuretanoweContact

Jens Søndergaard-Pedersen


T +45 23299097
j.sondergaard-pedersen@bm-chemie.dk
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Jürgen Ihrybauer


T +43 664 5145134
j.ihrybauer@bm-chemie.at
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Kamil Kalemba


T +48 663088 138
k.kalemba@bm-chemie.pl
Your expert for: Kleje | Kleje do części elektronicznych | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Karol Drozdek


T +48 661 017222
k.drozdek@bm-chemie.pl
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmentyContact

Kevin Heine


T +27 83 6030778
k.heine@bm-chemie.co.za
Your expert for: Chemia tekstylna i barwnikiContact

Libor Deyl


T +420 777 921 117
l.deyl@bm-chemie.cz
Your expert for: Technologie powierzchnioweContact

Liraz Cohen


T +972 77 6935501
l.cohen@bm-chemie.co.il
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Lita Da-anoy


T +971 4 8813833
l.daanoy@bm-chemie.ae
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Maciej Chwistek


T +48 609 252 402
m.chwistek@bm-chemie.pl
Your expert for: Etykietowanie | Kleje | Kleje topliwe/kleje do opakowańContact

Maciej Nawrot


T +48 602 369399
m.nawrot@bm-chemie.pl
Contact

Maciej Żmuda


T +48 601 838 220
m.zmuda@bm-chemie.pl
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Marek Staniszewski


T +48 603 821300
m.staniszewski@bm-chemie.pl
Your expert for: Etykietowanie | Kleje | Kleje topliwe/kleje do opakowańContact

Mareta le Roux


T +27 83 2304443
m.leroux@bm-chemie.co.za
Your expert for: Dodatki / pomocnicze środki reologiczne | Dyspersje | Pigmenty | Surowce do CASE (lakiery & farby) | ŻywiceContact

Mariam Edward


T +2 02 22696393
m.edward@bm-chemie.com.eg
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Marian Bogdan


T +40 745 633 073
m.bogdan@bm-chemie.at
Your expert for: KlejeContact

Mariusz Kulczyński


T +48 609 880 150
m.kulczyński@bm-chemie.pl
Your expert for: Powłoki specjalne | Technologie powierzchniowe | Technologie wstępnej obróbki metali (ochrona antykorozyjna i przyczepność lakieru)Contact

Mark Fanfoni


T +27 83 6030782
m.fanfoni@bm-chemie.co.za
Your expert for: Kleje i uszczelniacze hybrydowe | Kleje metakrylowe (kleje MMA) | Kleje poliuretanowe (kleje PUR) | Produkty do obróbki wstępnej i wykańczającej powierzchni klejonychContact

Mars Zhong


T +86 136 5171 6254
m.zhong@bm-chemie.cn
Your expert for: Masy zalewowe do elektronikiContact

Mats Vilhelmsson


T +46 70 855 21 61
m.vilhelmsson@bm-chemie.se
Your expert for: Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Matts Andersson


T +358 400 834 633
m.andersson@bm-chemie.fi
Your expert for: KlejeContact

Małgorzata Dzieża


T +48 609 501 420
m.dzieza@bm-chemie.pl
Your expert for: Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Mika Halonen


T +35840 7329 298
m.halonen@bm-chemie.fi
Your expert for: KlejeContact

Nele Steenssens


T +32 32352135
n.steenssens@bm-chemie.be
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Neo Yan


T +86 182 1733 1516
n.yan@bm-chemie.cn
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Nicole Liu


T 134 7259 8631
n.liu@bm-chemie.cn
Your expert for: KlejeContact

Norbert Lorenz


T +49 8331 9250460
n.lorenz@bm-chemie.de
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Ondřej Soukup


T +420 608 333 512
o.soukup@bm-chemie.cz
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Peter Holm


T +45 48163470
p.holm@bm-chemie.dk
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Peter Lund


T +45 20304270
p.lund@bm-chemie.dk
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Péter Süveges


T +36 34 782 019
p.suveges@bm-chemie.hu
Your expert for: Masy zalewowe do elektronikiContact

Philip Kamau


T +254 0788071609
p.kamau@bm-chemie.co.za
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Philipp Capol


T +41 79 919 99 04
p.capol@bm-chemie.ch
Your expert for: Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Przemysław Kuśmierek


T +48 605 550 427
p.kusmierek@bm-chemie.pl
Your expert for: KlejeContact

Rafał Sobociński


T +48 663 088138
r.sobocinski@bm-chemie.pl
Your expert for: Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Rainer Fausel


T +49 2163 4995353
r.fausel@bm-chemie.de
Your expert for: Masy zalewowe do elektronikiContact

Rashmi Shetty


T +971 4 8813833
r.shetty@bm-chemie.ae
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Kleje | Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Ross Phillips


T +27 64 1233419
r.phillips@bm-chemie.co.za
Your expert for: Kleje | Kleje silikonowe i silikony do wysokich temperatur | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektronikiContact

Rüdiger Frenzel


T +49 02581 7840599
r.frenzel@bm-chemie.de
Your expert for: Chemia tekstylna i barwnikiContact

Sajeer Puthiyapurayil


T +971 4 8813833
p.sajeer@bm-chemie.ae
Your expert for: KlejeContact

Sándor Fülöp


T +40 730 020301
s.fulop@bm-chemie.at
Your expert for: KlejeContact

Schalk Myburgh


T +27 83 6030779
s.myburgh@bm-chemie.co.za
Your expert for: KlejeContact

Stefan Hellinckx


T +32 479 63 03 44
s.hellinckx@bm-chemie.be
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmentyContact

Stephan Körver


T +49 2245 619632
s.koerver@bm-chemie.de
Your expert for: Kompozyty i materiały narzędzioweContact

Thomas McCarthey


T +44 7568 544620
t.mccarthy@bm-chemie.co.uk
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby)Contact

Tibor Czérna


T +36 34 782 019
t.czerna@bm-chemie.hu
Your expert for: KlejeContact

Tina Huang


T 136 6152 3642
t.huang@bm-chemie.cn
Contact

Tomasz Błaszczyk


T +48 691 428 000
t.blaszczyk@bm-chemie.pl
Your expert for: Etykietowanie | Kleje | Kleje topliwe/kleje do opakowańContact

Vincent Muller


T +33 6 37 09 23 80
v.muller@bm-chemie.fr
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | PrzeciwutleniaczeContact

Vincent Muller – Spain


T + 34 6 08 41 52 50
v.muller@bm-chemie.es
Your expert for: Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | PrzeciwutleniaczeContact

Vladislav Skripnichenko


T +7 921 960 47 48
v.skripnichenko@bm-chemie.ru
Your expert for: KlejeContact

Walter Weiss


T +52 2211 089908
w.weiss@bm-chemie.mx
Your expert for: Chemia tekstylna i barwniki | Dodatki do smarów | Dodatki do tworzyw sztucznych i pigmenty | Kleje | Kompozyty i materiały narzędziowe | Masy zalewowe do elektroniki | Surowce do CASE (lakiery & farby) | UszczelniaczeContact